Neznámý čtenář
Vyhledávání

Vyhledat text

První kolo Evropského poháru v paraski 2011

Ve dnech 21.-23.1.2011 proběhlo v rakouském St.Johann/Pongau Alpendorf první kolo letošního ročníku v paraski. Závody byly zároveň domácím rakouským šampionátem.
2011010004

2011_01_27_01

Počasí tentokrát závodníkům přálo a umožnilo dokončit obě kola obřího slalomu i odskákat všech šest kol přesnosti přistání již v sobotu. Na lyžích se z českých reprezentantů nejvíce dařilo Milanovi Palovi a Martinovi Gablovi, kteří obsadili v konkurenci 54 účastníků 15. respektive 16. místo.

2011_01_27_04

V přesnosti přistání si oba výše jmenovaní pozice prohodili a skončili na 17. a 18. pozici. Celkově to stačilo na 14. a 15. pořadí.