Relative Team - home
Menu
Kontakty
E-mail: team@relativeteam.eu
Tel.: +420 776263010
Fax: +420 226210206

Relative Team
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Kdo je online
Neznámý čtenář
Vyhledat text

Předpověď počasí


KOČIČKY 2012: 23 way! Rekord pokořen aneb PsychedeliCATs v Klatovech

Letiště Klatovy, sobota 15. září 2012. Oblačnost zvaná deka vybízí zůstat v posteli. Dopoledne se situace střídavě vylepšuje, ale díry v mracích kdosi opět fofrem zalepuje. Počet Kočiček – parašutistek, které sem přijely překonat rekord v RW formacích se smrsknul z původně přihlášených 28 na 23. Právě 23 je minimální počet nutný k překonání posledního rekordu 21 way z roku 2009. Do letadla musí všechny a ztráty nejsou povoleny!

2012_09_20_01


Kočičky 2012 jsou čtvrtým ročníkem dnes už tradiční holčičí akce a všichni, včetně pánského doprovodu, si je dokonale užívají. Nebýt toho, formace různobarevných koček nemá šanci na úspěch. V rámci sjednocení barev a podpoření dobré pohody navlíkáme týmová trika s nápisem PsychedeliCATs 2012 a nasazujeme kočičí uši. Na večer je připravena grilovačka a spoďáry s natištěným růžovým ochlupením a nápisem „Bring back hairy pussy“. Vzhledem k líné oblačnosti můžeme absolvovat opravdu důkladnou pozemní přípravu.

2012_09_20_02


Kouč Gejza, toho času v rekonvalescenci (s berlemi kočičkám daleko neuteče!), šermuje holemi jako rytíř Jedi a uplatňuje svá trenérská kouzla z FTVS. Provozovatel letadla Pink je flexibilní a jakmile je vše hotovo a počasí jen trochu dovolí, rychle se loadujeme do bílého Skyvana a jdeme nahoru.

2012_09_20_03


2012_09_20_04


První pokus velmi nadějný, ale pár koček ještě honí myši kolem sestavy. Druhý seskok překvapivě o něco horší a počasí také, což hbitě využíváme k pauze na oběd a to je dobrá volba: třetí pokus po výskoku nic moc, základ se na pár vteřin rozpadá, ale zkušený pilot Filip nás „hází“ do prosluněné díry, kde je vše jak má být a kočky bojují jako lvice. Sestava se chvílemi vlní a všemožně vzpouzí. Marně. Po přistání si ukazujeme oči plné otazníků a zatím jen opatrná radost. Bylo to tam? Dá součet spojení a rozpojení na různých koncích sestavy obraz celé 23 way? Chvilka napětí, náš dvorní kameraman Lugi pouští záznam na velké obrazovce, dvorní rozhodčí Vašek Červenka bedlivě sleduje zpomalený záznam a vyřkne ortel….. a … obrovský řev……máme to!!!

2012_09_20_10


Český ženský rekord v RW formacích se tímto vrací na letiště Klatovy. Tady jsme na jaře 2003 stvořily první větší ženskou formaci - 14way, která byla oficiálně uznána jako národní rekord. Akce se uskutečnila za asistence Andrey Ptáčkové, na jejíž počest se od roku 2005 schází Kočičky, aby rekord překonaly, zaskákaly si a divoce pobavily, stejně jako to uměla ona. Je skvělé, že tradici držíme a že se naše řady rozrůstají přestože tři členky původních rekordmanek -Andrea, Markéta Cejnarová a Marcela Moravcová- už nejsou mezi námi. Věnujme jim hlučnou vzpomínku a pojďme v září 2013 udělat ženskou 30 way!

2012_09_20_05


2012_09_20_06


Na podporu tohoto projektu chystáme s koučem Gejzou kočičkové minicampy v tunelu na zlepšení RW pozice a několik tréninků z letadla. Termíny budou oznámeny. Do přípravky se může přihlásit každá parašutistka, která chce zažít hřejivou atmosféru Kočiček.

2012_09_20_07


Veliká pochvala každé kočičce, která přijela a stala se rekordmankou. Jsou to tyto zasloužilé sportovkyně: Jana Beranová, Dáša Brožková, Andrea Buriánková, Katka Čápová, Katka Hanzlíková, Jitka Hejlová, Míša Hasilová, Jiřina Klapková, Silva Karková, Petra Krajzlová, Alena Majkowská (Relative Team), Renáta Mazelová, Hanka Opálková, Bára Paříková, Martina Pátá, Marta Rydlová, Daniela Staňková, Markéta Svobodová, Markéta Tomšů, Hanka Uríková, Milka Vaňková, Zuza Vostrovská a Míša Jerhotová.

2012_09_20_09


Zvláštní poděkování patří Gejzovi, který kočičky koučoval trpělivě a rád, kameramanovi Petrovi Lugimu Bednaříkovi, který vše nezištně natáčel, rozhodčímu Vaškovi Červenkovi, který kočky spočítal, řídícímu seskoků Petrovi Hlaváčkovi, který je pustil nahoru v pravou chvíli. Děkujeme pilotovi Filipovi, který nás nikdy nezahodil a celému ansámblu Pink za laskavé podmínky a příjemnou grilovačku. Díky náčelníkovi AK Klatovy Zdeňkovi Sklenářovi za mírnou cenu ubytování na letišti a hospodskému Radkovi a jeho týmu za kalorie potřebné k rekordu. Velké díky pěti Tibeťanům, díky kterým nás nebolí záda, speciální poděkování čivavákovi Vřesovi Tomšů za povzbuzující olizování našich výstřihů a ministrovi zdravotnictví za prohibici, díky které nás v neděli nebolela hlava (až tak moc).

Na Kočičky 2013 se těší organizátorky Jitka a Marta


BONUS - hlášky

Dáša: „Jsem mladá holka ve starém těle, ale kluci říkali, že by to bylo lepší obráceně.“

Bára: při snídani - pohotová odpověď na otázku jak vypadá vřes „Vyšší rostlina kvetoucí v pozdním létě nafialovělými kvítky….“ a kočičkám spadla brada

Dáša: reakce na nápis na kalhotkách bring back hairy pussy a diskusi o vyholených pussy – „Když jsem byla mladá, tak se to nenosilo.... a teď už to pelichá samo.“
Autor: Jitka Hejlová -nzk-, Foto: Lugi, Jana Beranová

| Autor článku: Josef Stolín | Vydáno dne 20. 09. 2012 | 7954 přečtení | Informační e-mail

Český pohár RW4
Flattr
Spolupracujte s námi
Rádi by jste zde zveřejnili článek nebo informace z vaší dropzony?

Máte námět na článek?

Něco vám zde chybí?

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o spolupráci?

              ...kontaktujte nás
Naši partneři
© Relative Team, využití obsahu jen po domluvě s provozovatelem webu | Vytvořeno v redakčním systému phpRS | RSS