Relative Team - home
Menu
Kontakty
E-mail: team@relativeteam.eu
Tel.: +420 776263010
Fax: +420 226210206

Relative Team
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Kdo je online
Neznámý čtenář
Vyhledat text

Předpověď počasí


MČR ve skupinové akrobacii FS4 - Relative Team má bronz

Relative Team vybojoval na Mistrovství republiky v Prostějově dvě bronzové medaile. Náš první tým proměnil hned premiérový start na MČR v nejvyšší kategorii AAA v bronz a podobně se vedlo i družstvu Best of Relative v kategorii AA.

2012_09_07_01


Relative Team po letošním přechodu do nejnáročnější a nejprestižnější kategorie AAA a po celkovém vítězství v Českém poháru 2012 dokázal vybojovat medaili i na mistrovství České republiky. Zde v silné konkurenci předvedl velmi pěkný výkon a s počtem 76 bodů se mohl radovat ze stupňů vítězů. Vítězství a titul mistrů republiky suverénně obhájil bývalý tým Skyservice, letos soutěžící pod názvem názvem "Líže".
Děkujeme Pavlovi Eliášovi z letos neskákajícího týmu All41 za zastoupení rehabilitujícho Dannyho. Nemalou měrou nám pomohl svojí účastí k dosažení letošních výsledků i k dalšímu růstu naší výkonnosti.

Relative Team

2012_09_07_08


I náš druhý tým, Best of Relative, se letos posunul o kategorii výše. Z kategorie Rookie do kategorie A. Ta však nebyla na MČR vypsaná a tak musel rovnou ještě o kategorii výše do kat. AA. Na bodovém hodnocení se projevil malý počet tréninkových skoků, nezkušenost s bloky obsaženými v této kategorii i letošní "nevyskákanost" kameramana. I tak tým bojoval a připsal si celkem 21 bodů.

Best of Relative

2012_09_07_04


Tým Líže hned po posledním soutěžním seskoku oslavil titul mistra ČR.
Proslýchá se, že příští sezonu bude vystupovat pod názvem "Vylíže" :-)))

2012_09_07_09


Slavnostní nástup účastníků MČR

2012_09_07_10


Pořadí Mistrovství ČR kategorie AAA

1.Líže 141 b.
2. Bad Boys 87 b.
3. Relative Team 76 b.
4. Accord 65 b.
5. Spiders 65 b.


Vyhlášení kategorie AAA

2012_09_07_02


Pořadí Mistrovství ČR kategorie AA

1. Hvězdy 82 b.
2. DZ Prostějov Bubbles 40 b.
3. Best of Relative 21 b.


Vyhlášení kategorie AA

2012_09_07_12


Pořadí Mistrovství ČR kategorie Rookie

1. Sky Vengeance 43 b.


Vyhlášení kategorie Rookie

2012_09_07_11


Připravené medaile pro účastníky MČR 2012

2012_09_07_03


O pořádání MR je mezi jednotlivými provozovateli dropzon každoročně veliký zájem. Letos volba připadla na Dropzone Prostějov, která má s pořádáním velkých akcí, jako jsou např. mistrovství Evropy, světový pohár a mistrovství republiky dostatek zkušeností. O to větším zklamáním pro nás letošní organizace byla. Organizátoři nezajistili pro všechny týmy ani ubytování na letišti. Museli jsme si ho sehnat sami v hotelu v centru Prostějova. Při všech závodech, které jsme absolvovali bylo také tradicí, že organizátor večer uspořádal pro závodníky nějaké menší občerstvení. Bývala to vždy dobrá příležitost se v klidu sejít s ostatnímy závodníky, pobavit se, společně prodiskutovat věci okolo našeho krásného sportu a vzájemně se podpořit proč to vlastně děláme a chceme dělat i nadále. Takto se pochopitelně některé týmy po odskákání soutěžních kol rozjely do míst svých noclehů a na letiště se již večer nevrátily. Závody tím pro nás ztratily hodně ze svojí atmosféry. Přišlo nám, že organizátorům místo aby RW4 týmy podpořili, šlo spíše o zisk. Vybrat nemalé startovné, peníze ze letenky (hlavně předem), pro závodníky nic neudělat, hlavně aby nám co nejméně narušili tandemovou komerci a za rok zase ahoj... Škoda. Osobně budeme příští účast na závodech pořádaných touto dropzonou velmi zvažovat. O tom, že nás organizátoři nechali vysadit do mraku, na kameře díky tomu nebylo nic vidět, museli jsme absolvovat rejump a i tento opakovaný seskok si sami zaplatit ani nemluvě. Neměla by to být spíše starost pořadatele, respektive řídícího seskoků, aby všichni závodníci měli regulérní podmínky? Stát se to samozřejmě může. Ale toto je plně v kompetenci pořadatele a tak i náklady na opakovaný seskok by měly jít spíše na jeho účet nebo by aspoň cena letenky neměla být opět komerční.Foto: Jana Rozsypálková, Marcela Hejná


| Autor článku: Josef Stolín | Vydáno dne 11. 09. 2012 | 5564 přečtení | Informační e-mail

Český pohár RW4
Flattr
Spolupracujte s námi
Rádi by jste zde zveřejnili článek nebo informace z vaší dropzony?

Máte námět na článek?

Něco vám zde chybí?

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o spolupráci?

              ...kontaktujte nás
Naši partneři
© Relative Team, využití obsahu jen po domluvě s provozovatelem webu | Vytvořeno v redakčním systému phpRS | RSS