Neznámý čtenář
Vyhledávání

Vyhledat text

Mistrovství světa v paraski

Rakouský Donnersbachwald přivítal parašutisty-lyžaře na letošním Mistrovství světa v paraski. MS se již tradičně konalo za účasti i českých reprezentantů.

V obřím slalomu se z českých reprezentantů nejvíce dařilo Martinovi Gablovi, který obsadil velmi pěkné 13. místo mezi 65 závodníky. Andrea Šanovcová skončila v kategorii žen mezi brankami šestá a Romana Procházková devátá. V soutěži družstev skončilo české A družstvo na čtvrtém místě a ve skokanské části chtělo zaútočit na stupně vítězů.

V sobotu konečně přálo parašutistům počasí a umožnilo v téměř ideálních podmínkách absolvovat i soutěž v přesnosti přistání. Martin Gabla si dokázal udržet třináctou příčku. Družstvu ČR "A" se už bohužel celkově tolik nedařilo, ale přesto skončilo na slušném šestém místě z osmnácti startujících týmů.